KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886334
nr 1488 6334
Gunnar Nordström
(f. 1921), Sverige
Oljemålning, Komposition med träd. Signerad. Olja på duk, 87x77 cm, yttermått inklusive ram: 102x80 cm
Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:48:05
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr